Anasayfa Kayıt Ol Üye Girişi info@imsmarket.com SEPETİM ims market ims market

Üye Girişi

Ürünler Çekme Akrilik Levha 15 mm Şeffaf Çekme Akrilik Levha 2.05 x 3.05 mt

Çekme Akrilik Levha

15 mm Şeffaf Çekme Akrilik Levha 2.05 x 3.05 mt

Stok Durumu: Var
Birim Fiyat
75
/ m2
ÜRÜN FİYATI 470 € + KDV
ÜRÜN TL FİYATI 3064.4 TL + KDV

  ÖZELLİK

BEYAZ

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akrilik levhanın en önemli özelliği çok kolay şekillendirilebilir olmasıdır.

Bunun yanında transparan ve opak her renkte üretilebilmesi, kuvvetli asitler ve non-polar çözücüler dahil pek çok kimyasala dayanıklı olması, sağlığa zararı olmaması, ışık geçirgenliği, hafifliği ve sağlamlığı, çok geniş ve değişik alanlarda kullanılmasını sağlamıştır.

Akrilik levhaların en önemli kullanım alanı, reklam ve tanıtım sektöründe, ışıklı reklam tabelaları, mimari yönlendirme sistemleri, broşürlük, plaket, isimlik, etiketlik, maket, display gibi her türlü görsel tanıtıma yönelik imalatlardır.

Bunlara ilaveten mağaza vitrinlerinde, ürün tanıtım standlarında ve iç dekorasyon elemanlarında akrilik levhalar çok yaygın kullanılmaktadır.

Bunun yanında akrilik levhalar inşaat, mobilya ve dekorasyon sektöründe kullanılmaktadır.

Balkon ve merdiven korkulukları, seperatörler, çatı aydınlatmaları, masa-sandalye gibi bazı mobilya çeşitleri akrilik levhaların kullanıldığı ürün gruplarından bazılarıdır.

Kullanım kolaylığı ve optik özellikleri ile akrilik levhalar televizyon stüdyosu ve dekoru imalatlarında da gittikçe daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

Bir diğer uygulama alanı aydınlatma sektörüdür. Aydınlatma armatürleri, aplik imalatları, acil yönlendirme ve acil aydınlatma ürünleri ve büyük aydınlatma projeleri için akrilik levhalar vazgeçilmez malzemelerdir.

Sağlamlık, transparanlık ve kolay işlenilebilirlik özellikleri ile akrilik levhalar hijyenik olmaları ve sağlığa zararı bulunmamaları sebebi ile gıda sektöründe, gıda saklamaya ve teşhirine yönelik imalatlarda ve sağlık sektöründe çeşitli tıbbi cihaz üretimlerinde kullanılmaktadır.

KESİNTİSİZ HİZMET

Kaliteli ve profesyonel reklam ürünleri işyerlerinize ve fabrikalarınıza dağıtımını yapmaktadır.
İMS MARKET'te yaklaşık 3000 ürün yelpazeyisle hızlı teslimat ōdeme koşullarınıza
uygun fiyatlandırma ve her zaman müşteri memnuyeti birinci hedef
edinerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.